Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Real name
ru: Реальное имя

en: Language
ru: Язык

en: Reset
ru: Сбросить

en: Category
ru: Категория

en: edit
ru: изменить

en: Filter
ru: Фильтр

en: No subscribers available.
ru: Доступные подписчики отсутствуют
