Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Language
sl: Jezik

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Category
sl: Kategorija

en: edit
sl: uredi
