Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Language
sr: Језик

en: edit
sr: измени

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Filter
sr: Филтрирај
