Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Real name
ta: நிஜப்பெயர்

en: Language
ta: மொழி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Category
ta: பிரிவு

en: edit
ta: மாற்று

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Filter
ta: வடிகட்டி
