Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Real name
th: ชื่อจริง

en: Category
th: หมวดหมู่

en: edit
th: แก้ไข

en: Email
th: อีเมล
