Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Filter
ug: سۈزۈش
