Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Real name
vi: Tên thật

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Category
vi: Mục phân loại

en: edit
vi: sửa

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Filter
vi: Lọc
