Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Real name
af: Regte naam

en: Language
af: Taal

en: Reset
af: Herstel

en: Category
af: Kategorie

en: edit
af: redigeer

en: Filter
af: Filtreer
