Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Real name
be: Сапраўднае імя

en: Language
be: Мова

en: Reset
be: Скінуць

en: Category
be: Катэгорыя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Filter
be: Фільтраваць
