Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Real name
bg: Име

en: Language
bg: Език

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Category
bg: Категория

en: edit
bg: редактирай

en: Email
bg: Е-поща

en: Filter
bg: Филтър
