Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Language
bn: ভাষা

en: Category
bn: বিভাগ

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Email
bn: ইমেইল

en: Filter
bn: ফিল্টার
