Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Real name
ca: Nom real

en: Language
ca: Llengua

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Category
ca: Categoria

en: edit
ca: edita

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Filter
ca: Filtra
