Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Language
cy: Iaith

en: Reset
cy: Ailosod

en: Category
cy: Categori

en: edit
cy: golygu

en: Filter
cy: Hidlydd
