Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Username
da: Brugernavn

en: Real name
da: Rigtigt navn

en: Language
da: Sprog

en: Reset
da: Gendan

en: Category
da: Kategori

en: edit
da: redigér

en: Email
da: E-mail
