Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Username
de: Benutzername

en: Real name
de: Echter Name

en: Language
de: Sprache

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Category
de: Kategorie

en: edit
de: Bearbeiten

en: Email
de: E-Mail

en: No subscribers available.
de: Keine Abonnenten vorhanden.
