Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Filter
dz: ཚགས་མ།
