Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Language
eo: Lingvo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Category
eo: Kategorio

en: edit
eo: redakti

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Filter
eo: Filtrilo
