Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Real name
et: Pärisnimi

en: Language
et: Keel

en: Reset
et: Tühista

en: Category
et: Kategooria

en: edit
et: muuda

en: Email
et: E-kiri

en: Filter
et: Filtreeri
