Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Real name
eu: Izen erreala

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Reset
eu: Garbitu

en: Category
eu: Kategoria

en: edit
eu: editatu

en: Email
eu: Eposta

en: Filter
eu: Iragazkia
