Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Username
fil: Bansag

en: Real name
fil: Totoong pangalan

en: Language
fil: Wika

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: edit
fil: wastuhin

en: Filter
fil: Salain
