Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Status
fr: État

en: Operations
fr: Actions

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Real name
fr: Vrai nom

en: Language
fr: Langue

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Category
fr: Catégorie

en: edit
fr: modifier

en: Email
fr: Courriel

en: Filter
fr: Filtrer

en: No subscribers available.
fr: Aucun abonné disponible.
