Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Real name
gu: સાચુ નામ

en: Language
gu: ભાષા

en: Category
gu: શ્રેણી

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર
