Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Real name
he: שם אמיתי

en: Language
he: שפה

en: Reset
he: איתחול

en: Category
he: קטגוריה

en: edit
he: עריכה

en: Email
he: דוא"ל

en: Filter
he: סינון
