Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Real name
hi: वास्तविक नाम

en: Language
hi: भाषा

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Category
hi: वर्ग

en: edit
hi: संपादन करें

en: Email
hi: ईमेल

en: Filter
hi: फिल्टर
