Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Real name
hu: Valódi név

en: Language
hu: Nyelv

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Category
hu: Kategória

en: edit
hu: szerkesztés

en: Email
hu: E-mail

en: Filter
hu: Szűrő
