Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Language
hy: Լեզու

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: edit
hy: խմբագրել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Filter
hy: Ֆիլտր
