Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Username
id: Nama pengguna

en: Real name
id: Nama asli

en: Language
id: Bahasa

en: Category
id: Kategori

en: Filter
id: Saring
