Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Username
is: Notendanafn

en: Language
is: Tungumál

en: Reset
is: Endursetja

en: Category
is: Flokkur

en: edit
is: breyta

en: Email
is: Netfang

en: Filter
is: Sía
