Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Status
it: Stato

en: Operations
it: Operazioni

en: Username
it: Nome utente

en: Language
it: Lingua

en: Reset
it: Ripristina

en: Category
it: Categoria

en: edit
it: modifica

en: Email
it: E-mail

en: Filter
it: Filtra
