Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Username
ja: ユーザー名

en: Real name
ja: リアルネーム

en: Language
ja: 言語

en: Reset
ja: リセット

en: Category
ja: カテゴリー

en: edit
ja: 編集

en: Email
ja: メール

en: Filter
ja: フィルター

en: No subscribers available.
ja: 配信登録している人はいません。
