Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Language
km: ភាសា

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Filter
km: តម្រង
