Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Real name
kn: ನಿಜವಾದ ಹೆಸರು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)
