Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Real name
ku: ناوی ڕاستی

en: Language
ku: زمان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Category
ku: پۆل

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Email
ku: ئیمێل

en: Filter
ku: پاڵێو
