Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Language
mg: Teny

en: Filter
mg: Sivana
