Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Real name
mr: खरे नाव

en: Language
mr: भाषा

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Category
mr: वर्ग

en: edit
mr: संपादन

en: Email
mr: ईमेल

en: Filter
mr: गाळणी
