Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Real name
ne: साचो नाम

en: Language
ne: भाषा

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Category
ne: वर्ग

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Filter
ne: फिल्टर
