Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Language
nn: Språk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Category
nn: Kategori

en: edit
nn: endre

en: Filter
nn: Filtrer
