Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Language
os: Æвзаг

en: Reset
os: Раздæрау

en: Category
os: Категори
