Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
