Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Real name
ro: Nume real

en: Language
ro: Limba

en: Reset
ro: Resetează

en: Category
ro: Categorie

en: edit
ro: modifică

en: Email
ro: email

en: Filter
ro: Filtru
