Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Real name
sk: Skutočné meno

en: Language
sk: Jazyk

en: Category
sk: Kategória

en: edit
sk: upraviť

en: Email
sk: E-mail
