Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Language
sq: Gjuha

en: Reset
sq: Rifillo

en: Category
sq: Kategoria

en: edit
sq: ndrysho

en: Filter
sq: Filtri
