Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: Real name
sv: Fullständigt namn

en: Language
sv: Språk

en: Reset
sv: Återställ

en: Category
sv: Kategori

en: edit
sv: redigera

en: Email
sv: E-post

en: Filter
sv: Filtrera
