Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Real name
te: అసలు పేరు

en: Language
te: భాష

en: Category
te: వర్గం

en: edit
te: మార్చు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Filter
te: వడపోయి
