Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Real name
tr: Gerçek isim

en: Language
tr: Dil

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Category
tr: Kategori

en: edit
tr: düzenle

en: Email
tr: E-posta

en: Filter
tr: Süzgeç
