Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Real name
uk: Справжнє ім’я

en: Language
uk: Мова

en: Reset
uk: Скинути

en: Category
uk: Категорія

en: edit
uk: редагувати

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Filter
uk: Фільтр

en: No subscribers available.
uk: Доступні читачі відсутні.
