Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Username
ur: اسم صارف

en: Real name
ur: حقیقی نام

en: Language
ur: زبان

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Category
ur: زمرہ

en: edit
ur: ترمیم

en: Email
ur: ای میل

en: Filter
ur: فلٹر
