Simplenews Visitor (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Subscribers
da: Abonnenter

en: Date
da: Dato

en: Mail
da: E-mail

en: Url
da: URL

en: Visitor
da: Besøgende

en: Max
da: Maks

en: Newsletter
da: Nyhedsbrev

en: Resend
da: Gensend

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.
