Simplenews Visitor (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Date
el: Ημερομηνία

en: n/a
el: δ/υ

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Visitor
el: Επισκέπτης

en: Newsletter
el: Ενημερωτικό δελτίο

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.
