Simplenews Visitor (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Subscribers
gl: Subscriptores

en: Date
gl: Data

en: n/a
gl: n/d

en: Mail
gl: Correo-e

en: Visitor
gl: Visitante

en: Newsletter
gl: Boletín

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible
